Váš spolehlivý partner při výběru tepelného čerpadla a klimatizací ...
 
 

Firma LRK se specializuje na tepelná čerpadla a klimatizace Acond prodej a servis Kolín.

 
         
 

Výjimečné přednosti klimatizačních systémů ACOND - Šetřete náklady, užívejte komfort...

 
 

Klimatizace ACOND patří po dlouhá léta mezi nejprodávanější v České republice. Vynikají hlavně tichým a ekonomickým provozem, příznivou pořizovací cenou, spolehlivostí a hezkým designem. Používáme pouze nejkvalitnější komponenty a materiály.

Tepelné výměníky jsou řádně dimenzovány pro vysokou energetickou účinnost. Pro projektanty, prodejce, montážní a servisní pracovníky pořádáme pravidelná technická školení. Poskytujeme plnou technickou podporu.

Sklad náhradních dílů je v České republice a jsou tak snadno dostupné. Vážíme si vašeho zájmu a uděláme vše pro vaši plnou spokojenost. Zavolejte si ještě dnes o cenovou nabídku nebo nezávaznou konzultaci na místě na tel.: 703 354 441.

 
         
  Výjimečné přednosti klimatizačních systémů ACOND - Šetřete náklady, užívejte komfort...  
         
 

Proč zvolit klimatizaci?

 

Jak se klimatizace instaluje?

 
 
  • Je obecně známé a mnoha výzkumy dokázané, že při neúměrně vysoké teplotě rapidně klesá pracovní výkon. Instalací klimatizace tak zlepšíte výsledky své práce.

  • Všechny klimatizace ACOND dokáží nejen chladit, ale také velmi úsporně vytápět. Běžně se používají pro přitápění na jaře a na podzim.

  • Ložnice a dětské pokoje jsou ve většině rodinných domů umístěny v podkroví, kde bývá v létě horko. Na spánek je naopak vhodné chladnější klima.

 

Nejoblíbenější klimatizací je klimatizace dělená – split.

Vnitřní nástěnnou klimatizační jednotku umístíme na stěnu do výšky cca 1,8-2,5 m. Venkovní klimatizační jednotku instalujeme nejčastěji na obvodovou zeď, střechu nebo balkon.

Vnitřní a venkovní jednotku propojíme kabelem a dvěma měděnými izolovanými trubičkami pro chladivo.

Zeptejte se nás na akční ceny klimatizací na tel: 703 354 441

 
  linka  
 
   
Pokojové klimatizace   VRF systémy ACOND MDV   Komerční jednotky
Klimatizační jednotky ACOND jsou výbornou volbou pro klimatizaci Vašeho rodinného domu, bytu, ale také Vašich kanceláří.
 
VRF klimatizační systémy ACOND MDV jsou určeny pro velké budovy, kde se nejvíce uplatní výhody centrálního systému s možností centrálního ovládání VRF systém – ACOND MDV.
 
Komerční jednotky klimatizace pro náročnější aplikace, větší kanceláře, komerční prostory, serverovny, výrobní a montážní prostory.
         
 
  linka  
   
         
         
Copyright © 2017 LRK.CZ - MAPA WEBU - webmaster ZMORWARE