Váš spolehlivý partner při výběru tepelného čerpadla a klimatizací ...
 
 

Komerční klimatizační jednotky Acond, Prodej a servis Kolín.

 
     
 

Komerční klimatizační jednotky

 

Komerční klimatizační jednotky - jednotlivé typy

 
 

ACOND DC Inverterové komerční klimatizace pro náročnější aplikace, větší kanceláře, komerční prostory, serverovny, výrobní a montážní prostory.

Komerční klimatizace ACOND DC Inverter
umožňují aplikaci větších výkonů, větších délek a převýšení propojovacího potrubí. Vynikající poměr Cena / výkon při zachování špičkové kvality, energetická účinnost A. 

  • AUE – Podstropní split systém, DC Inverter, možnost ovládání bezdrátovým i kabelovým dálkovým ovladačem. Snadná montáž a servis.
     
  • ACD – Kazetový split systém, DC Inverter, možnost ovládání bezdrátovým i kabelovým dálkovým ovladačem. Integrované čerpadlo kondenzátu, čtyř-cestná kazetová jednotka.
     
  • ATB - Kanálový split systém, DC Inverter, možnost ovládání kabelovým dálkovým ovladačem. Možnost napojení na vzduchotecnické potrubí s rozvodem klimatizovaného vzduchu pro komfortní regulaci teploty v místnosti.
     
  • AOU – Samostatné DC Inverter kondenzační jednotky, ekologické chladivo R410A, široké použití.
 
ACD - Kazetová   AUE - Podstropní
ACD - Kazetová   AUE - Podstropní
     
AFA - Podparapetní   ATB - Kanálové
AFA - Podparapetní   ATB - Kanálové
     
AOU - Kondenzační    
AOU - Kondenzační    
 
         
  linka  
 
   
Pokojové klimatizace   VRF systémy ACOND MDV   Komerční jednotky
Klimatizační jednotky ACOND jsou výbornou volbou pro klimatizaci Vašeho rodinného domu, bytu, ale také Vašich kanceláří.
 
VRF klimatizační systémy ACOND MDV jsou určeny pro velké budovy, kde se nejvíce uplatní výhody centrálního systému s možností centrálního ovládání VRF systém – ACOND MDV.
 
Komerční jednotky klimatizace pro náročnější aplikace, větší kanceláře, komerční prostory, serverovny, výrobní a montážní prostory.
         
 
  linka  
   
         
         
Copyright © 2017 LRK.CZ - MAPA WEBU - webmaster ZMORWARE